Γιορτάσαμε τα 3 χρόνια δράσης μας μέσα στο Μικρόπολις, το Σάββατο 14 Δεκέμβρη το απόγευμα.
Κάθε χρονιά που περνάει είμαστε και πιο πλούσιοι όχι σε λεφτά αλλά σε επαφή με τα ζώα, εμπειρίες και γνώσεις από τη περίθαλψη, συμμετοχή σε εκδηλώσεις και δράσεις. Γιορτάσαμε λοιπόν και μοιραστήκαμε τις εικόνες μας και τη χαρά μας μέσα από παιχνίδια, έκθεση φωτογραφίας, βιντεοπροβολή και art performance τη μέρα των γενεθλίων μας για τα τρία χρόνια μας στο Μικρόπολις.Οι εκδηλώσεις ήταν καταπληκτικές ...
Ευχαριστούμε βαθειά και πολλά συγχαρητήρια στον Χρήστο Αλαβέρα και στην καλλιτεχνική του ομάδα για το art performance, η οποία και πολύ υψηλού επιπέδου ήταν και πολύ συγκινητική.
Επίσης συγχαρητήρια στην Δήμητρα Ζ για το video που ετοίμασε. Νωρίτερα στον παιδότοπο έγιναν πολύ ωραίες δραστηριότητες με θέμα "Δράσεις των ζώων" και τα παιδάκια το ευχαριστήθηκαν. Στο πάρτυ περάσαμε υπέροχα με ωραίο φαγητό και έντονες συγκινήσεις...
Συγχαρητήρια σε όλους όσους έδωσαν το κατιτί τους στην οργάνωση και εκτέλεση.
Ευχαριστούμε, τέλος, τον Αντρέα από το Μικρόπολις για τα πολύ ωραία λόγια του στο τέλος της περφόρμανς...
"εδώ υπάρχει ένα πάθος που φαίνεται σε κάθε εκδήλωση και κάθε μέρα από πολύ κόσμο"